05 اسفند 1396

آگهی ها

55566

 

آگهی ایران خودرو

 

 یسب

 

iranshahr 35x70 newspaper ad3333

KHALIJ FARS

3

32

AGAHI fajr27
 

گزارش تصویری (8)

گزارش تصویری جشنواره انار سنگان و رونمایی از تمبر انار سنگان با حضور مسئولان استانی و محلی در دهستان سنگان از توابع بخش مرکزی شهرستان خاش برگزار شد.


99885

خبرنگار مرز پرگهر احمد کرد - بیش از 15 طرح عمرانی با حضور معاونت عمرانی استاندار، فرمانداران ، نماینده شهرستان سراوان و سایر مسئولین در هفته دولت در شهرستان های سراوان، سیب و سوران، مهرستان و راسک افتتاح گردید.

در آستانه روز خبرنگار معاون سیاسی، اجتماعی استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس خانه مطبوعات از روزنامه  بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی روزنامه مرزپرگهر- صبح امروز علی اصغر جمشیدنژاد معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، حسین مسگرانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حیدر سرایانی رییس خانه مطبوعات در آستانه روز خبرنگار از دفتر روزنامه مرزپرگهربازدید کردند.

چابهار- بحران بی آبی در 387 روستای چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان جدی است/ آب اکثر هوتگ ها(گودال حفر شده دستی محل جمع آوری آب باران) در این شهرستان خشک شده و یا در حال خشک شدن است.
صفحه1 از2

5

slides

گزارش

حاشیه نشینی گوشواره ای ناموزون بر گوش شهرها

IMAGE حاشیه نشینی به عنوان چالش جدی، برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به ویژه زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار را...
ادامه مطلب...

دخانیات شایع‌ترین عامل مرگ قابل پیشگیری در جهان است

IMAGE رییس بیست و هفتمین كنگره جامعه پزشكان متخصص داخلی گفت: 30 درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان، 90 درصد سرطان‌های ریه،...
ادامه مطلب...

روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند

IMAGE علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند...
ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار

گزارش تصويري