02 فروردين 1397

آگهی ها

55566

 

آگهی ایران خودرو

 

 یسب

 

iranshahr 35x70 newspaper ad3333

KHALIJ FARS

3

32

AGAHI fajr27
 

اقتصاد باید به کمک آموزش و پرورش بیاید/ تربیت صحیح و آرمانی در مدارس نهادینه شود

986 54رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی با تاکید بر اینکه بدون شک موثرترین دستگاه کشور در راستای توسعه همه جانبه، جامعه آموزش و پرورش است، گفت: اگر تربیت صحیح و آرمانی در مدارس نهادینه و دنبال شود، خروجی آن عناصری تاثیرگذار و ماندگار خواهند بود.

تسنیم -غلامعلی حدادعادل بعد از ظهر امروز در نشست مشورتی با مسئولان سیستان و بلوچستان که با هدف بررسی علل و عوامل ایجاد انگیزه و ارتقا شاخص‌های آموزشی و تربیتی استان برگزار شد، اظهار داشت: بدون شک موثرترین دستگاه کشور در راستای توسعه همه جانبه، جامعه آموزش و پرورش است.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ادامه داد: اگر تربیت صحیح و آرمانی در مدارس نهادینه و دنبال شود، بدون شک خروجی آن عناصری تاثیرگذار و ماندگار خواهند بود که می‌تواند کشور را به بهترین شکل اداره کند.

وی با اشاره به نقش اساسی تربیت در جوامع مختلف، تصریح کرد: تربیت اساسی، تربیتی توأم با اخلاق، کرامت نفس و تقوای الهی و تنها راه نجات بشریت چنگ زدن به ریسمان الهی و از خود گذشتگی و نوع‌دوستی است.

حدادعادل با تاکید بر اینکه نگاه آموزشی باید با نگاه اقتصادی توأم باشد و آموزش و پرورش و اقتصاد به صورت منظومه و مجموعه دیده شود، ادامه داد: اقتصاد باید به کمک آموزش و پرورش بیاید تا از این طریق زمینه رشد اقتصادی در کشور فراهم شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: آموزش و پرورش یعنی احیای نفس و تربیت دانش‌آموزان و آینده‌سازان متدین و دین‌دار که پیرو انقلاب هستند و از این رو ساخت فضاهای آموزشی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با یادآوری نعمت‌های خداوند، اظهار داشت: بالاترین نعمت، نعمت انسان‌سازی، دوستی، برادری، محبت و وحدت است که  به برکت انقلاب اسلامی همه اینها در کشور ما حاکم شده است.

حدادعادل افزود: امروز یک نگاه به وضع معاصر دنیا اثبات می‌کند که دوری از خدا و دین مصیبت‌بار است و آنچه دیده می‌شود این است که در دنیای غرب ثروت و مدیریت حاکم است و از دین خبری نیست.

5

slides

گزارش

حاشیه نشینی گوشواره ای ناموزون بر گوش شهرها

IMAGE حاشیه نشینی به عنوان چالش جدی، برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به ویژه زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار را...
ادامه مطلب...

دخانیات شایع‌ترین عامل مرگ قابل پیشگیری در جهان است

IMAGE رییس بیست و هفتمین كنگره جامعه پزشكان متخصص داخلی گفت: 30 درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان، 90 درصد سرطان‌های ریه،...
ادامه مطلب...

روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند

IMAGE علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند...
ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار

گزارش تصويري