02 فروردين 1397

آگهی ها

55566

 

آگهی ایران خودرو

 

 یسب

 

iranshahr 35x70 newspaper ad3333

KHALIJ FARS

3

32

AGAHI fajr27
 

برخورد جدی با معلم متخلف مدرسه ابتدایی زابل در دست اقدام است

984 8- مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: برخورد جدی و قاطع با معلمی که دانش آموز ابتدایی یکی از مدارس زابل واقع در شمال استان را مورد ضرب و شتم قرار داده در دست اقدام است.

ایرنا- علیرضا نخعی اظهار داشت: صبح امروز معلم پایه سوم دبستان فرهنگیان زابل یکی از دانش آموزان خود را مورد ضرب و شتم قرار داد به طوری که آثار کبودی در بدن کودک قابل مشاهده است.

وی با ابراز تاسف از بروز این حادثه گفت: علاوه بر بررسی پرونده توسط مراجع قضایی بعد از شکایت والدین این دانش آموز، این موضوع به تخلفات اداری ارجاع و برخورد جدی با این معلم در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که تنبیه بدنی به عنوان یک اقدام خلاف قانون بارها از طریق بخش نامه به فرهنگیان سیستان و بلوچستان تذکر داده شده است این اداره ضمن احترام به جایگاه فرهنگیان با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد جدی خواهد کرد.

سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 5/11 درصد مساحت کشور) بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال 95 با 19 شهرستان افزون بر 2 میلیون و 775 هزار نفر جمعیت دارد.

زابل به عنوان یکی از شهرستان های پنجگانه منطقه سیستان در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده است.

هم اینک بیش از 620 هزار دانش آموز سیستان و بلوچستان در 6 هزار و 300 مدرسه تحصیل می کنند و 36هزار و 700 فرهنگی نیز سکان دار تعلیم و تربیت در این استان هستند.

5

slides

گزارش

حاشیه نشینی گوشواره ای ناموزون بر گوش شهرها

IMAGE حاشیه نشینی به عنوان چالش جدی، برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به ویژه زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار را...
ادامه مطلب...

دخانیات شایع‌ترین عامل مرگ قابل پیشگیری در جهان است

IMAGE رییس بیست و هفتمین كنگره جامعه پزشكان متخصص داخلی گفت: 30 درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان، 90 درصد سرطان‌های ریه،...
ادامه مطلب...

روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند

IMAGE علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند...
ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار

گزارش تصويري