05 اسفند 1396

آگهی ها

55566

 

آگهی ایران خودرو

 

 یسب

 

iranshahr 35x70 newspaper ad3333

KHALIJ FARS

3

32

AGAHI fajr27
 

با اعتماد به جوانان زمینه های رشد کشور فراهم می شود

25جانشین اطلاعات کل سپاه پاسداران گفت: باید به جوانان کشور اعتماد کرد چرا که اعتماد جوانان باعث رشد کشور در حوزه های مختلف می شود.

با اعتماد به جوانان زمینه های رشد کشور فراهم می شود

ایرنا سردار پاسدار حسین نجات در سی امین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار شهید قاسم میرحسینی و شهدای کربلای 5 منطقه سیستان در مصلای المهدی(عج) زابل افزود: امروز مردم خطه شهید پرور سیستان یاد بزرگمردانی که برای این کشور امنیت آفریدند را گرامی داشتند.

وی با بیان اینکه شهید میرحسینی افتخار لشکر 41 ثارالله است اظهارداشت: شهدا دلاورمردانی بودند که مسیر تاریخ و بشریت را عوض کرده و دین خدا و آیین پیامبر(ص) را زنده کردند.

جانشین اطلاعات کل سپاه پاسداران گفت: امروز هر اتفاقی در یمن، عراق، سوریه، لبنان و فلسطین رخ می دهد بدون حضور و تصمیم گیری جمهوری اسلامی ایران حل آن غیرممکن است.

وی تاکید کرد: آل سعود و آمریکا منفورترین کشورها در میان کشورهای اسلامی هستند.

سردار نجات اظهارداشت: ایران در 38 سال اخیر در مقابل مثلث زر، زور و تزویر در جنگ است و ایستادگی ما در مقابل دشمن همواره پیروزی را در پی داشته است.

وی افزود: هر جا در مقابل دشمن سر خم کردیم و به دشمن اعتماد کردیم شکست خوردیم در حالی که هر جا سر خم نکردیم و به جوانان میدان دادیم دشمن شکست خورد.

جانشین اطلاعات کل سپاه پاسداران گفت: ما از رزمندگان، شهدا، مردم و حزب الله آموختیم که هر وقت گفتیم می توانیم و به دشمن اعتماد نکردیم پیروز می شویم.

وی با بیان اینکه با اعتماد به جوانان و ایمان به نصرت الهی چرخه تولید کشور راه اندازی می شود تصریح کرد: راه انقلابی گری و ایستادگی پرچم ما می توانیم است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان نیز در این مراسم شهید میرحسینی را افتخار ایران دانست و گفت: سی امین سالگرد شهدای کربلای 5 منطقه سیستان با محوریت شهرستان زابل و توسط قرارگاه شهید هراتی منطقه سیستان برگزار شد.

سردار پاسدار حسین معروفی افزود: 29 بهمن سال جاری مراسم سی امین سالگرد شهدای کربلای 5 در حسینیه ثارالله زاهدان که به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد برگزار می شود.

سی امین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار شهید قاسم میرحسینی و شهدای کربلای 5 منطقه سیستان با حضور جانشین اطلاعات کل سپاه پاسداران، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون استاندار سیستان وبلوچستان، مدیران کل دستگاههای اجرایی استان، ائمه جمعه، فرمانداران، مسئولان، سران طوایف و اقشار مختلف مردم شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز به صورت محوری در شهرستان زابل برگزار شد.

5

slides

گزارش

حاشیه نشینی گوشواره ای ناموزون بر گوش شهرها

IMAGE حاشیه نشینی به عنوان چالش جدی، برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به ویژه زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار را...
ادامه مطلب...

دخانیات شایع‌ترین عامل مرگ قابل پیشگیری در جهان است

IMAGE رییس بیست و هفتمین كنگره جامعه پزشكان متخصص داخلی گفت: 30 درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان، 90 درصد سرطان‌های ریه،...
ادامه مطلب...

روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند

IMAGE علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند...
ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار

گزارش تصويري