05 اسفند 1396

آگهی ها

55566

 

آگهی ایران خودرو

 

 یسب

 

iranshahr 35x70 newspaper ad3333

KHALIJ FARS

3

32

AGAHI fajr27
 

تاکید معاون استاندار بر مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری

13معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان وبلوچستان در چهارمین نشست راهبردی استان مقصد گردشگری کشور در سال ۹۶، بیان کرد: متولیان بخش گردشگری استان زمینه مشارکت فعال بخش خصوصی داخلی و خارجی را در ایجاد زیرساخت گردشگری و آوردن تورهای گردشگری فراهم نمایند.

روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان: “علی اصغر جمشید نژاد” جذب توریسم سلامت را منوط به تامین زیرساخت ها و ایجاد شهرکهای سلامت در استان عنوان کرد و افزود: با الگوبرداری از استانهای پذیرنده گردشگر سلامت و آگاه سازی پزشکان استان مقدمات آن تامین گردد. معاون استاندار با اشاره به معرفی سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری کشور در سال ۹۶گفت: دستگاه های دولتی و حاکمیتی برگزاری حداقل یک برنامه ملی اعم از همایش،جشنواره،کنگره ، سمینار و غیره را به این استان اختصاص بدهند. به گفته وی تابلوهای راهنمای گردشگران  جهت تسهیل دسترسی در مسیرها نصب شود. جمشید نژاد سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری توسعه خطوط پروازی و افزایش ظرفیت هتلها و اماکن مسافرپذیر را مورد تاکید قرار داد. وی برگزاری دومین نمایشگاه توانمندیهای روستاییان وعشایر استان در تهران را در جلب توجه گردشگران و بازدید کنندگان جهت انتخاب سیستان وبلوچستان به عنوان مقصد گردشگری در سال 96 مهم توصیف کرد.

5

slides

گزارش

حاشیه نشینی گوشواره ای ناموزون بر گوش شهرها

IMAGE حاشیه نشینی به عنوان چالش جدی، برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به ویژه زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار را...
ادامه مطلب...

دخانیات شایع‌ترین عامل مرگ قابل پیشگیری در جهان است

IMAGE رییس بیست و هفتمین كنگره جامعه پزشكان متخصص داخلی گفت: 30 درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان، 90 درصد سرطان‌های ریه،...
ادامه مطلب...

روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند

IMAGE علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند...
ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار

گزارش تصويري