02 فروردين 1397

آگهی ها

55566

 

آگهی ایران خودرو

 

 یسب

 

iranshahr 35x70 newspaper ad3333

KHALIJ FARS

3

32

AGAHI fajr27
 

فدراسیون هندبال به دنبال جذب مربی خارجی و برگزاری اردوهای مشترک برای زنان

984 36نایب رییس زنان فدراسیون هندبال گفت: به دنبال جذب مربی خارجی و اردوهای تدارکاتی برای زنان هستیم و قرار است با همسر کولاکویچ مذاکره کنیم.

ایسنا، میترا نوری، نایب رییس هندبال زنان در خصوص برنامه‌های فدراسیون در بخش زنان توضیحاتی را ارائه کرد که مهمترین آن‌ها تلاش برای جذب مربی خارجی، برگزاری اردوهای مشترک در ایران، اعزام کوبل داوری زنان و احتمال حضور دختران هندبالیست‌ در رقابت‌های آسیایی جاکارتا بود.

 میترا نوری درباره جذب مربی خارجی اظهار کرد: فدراسیون هندبال به دنبال جذب یک مربی برای زنان است و قرار است ظرف دو هفته آینده با ساندرا کولاکویچ همسر سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران، مذاکره کند. اگر ساندرا نیز از این موضوع استقبال کند در هر سه رده بزرگسالان، جوانان و نوجوانان برای کمک به دختران هندبالیست‌ از او کمک خواهیم گرفت. اگر این اتفاق نهایی شود در مرحله بازگشت لیگ برتر هندبال زنان برای انتخاب بازیکنان به زمین خواهد آمد و بهترین‌های لیگ برتر و لیگ دسته یک به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

همچنین نوری از برگزاری اردوهای مشترک در ایران خبر داد و گفت: برای ارتقای هندبال ایران درصدد برگزاری اردوهای مشترک با کشورهایی همچون ترکیه، قزاقستان، لهستان، ازبکستان و .. هستیم. مسئولان ورزشی این کشور  همکاری خوبی با ما دارند و برای برگزاری این اردوهای مشترک و کمک به هندبال ایران به ما کمک خواهند کرد. پیش از این و در رویدادهای بین المللی قول همکاری با فدراسیون هندبال ایران را داده‌اند.

او همچنین از احتمال حضور تیم زنان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸جاکارتا سخن به میان آورد و گفت: ما تیم زنان هندبال ایران را از جمله تیم‌های دارای بخت (نه مدال آور) به کمیته ملی المپیک معرفی کرده ایم، اما هنوز کمیته پاسخی برای اعزام تیم‌ ‌ملی زنان به ما نداده است. اگر این اتفاق رخ دهد این اولین حضور زنان ایران در بازی های آسیایی خواهد بود.

نایب رییس زنان فدراسیون هندبال به اعزام کوبل داوری به عمان نیز اشاره  و اظهار کرد: دومین کوبل داوری زنان در دی ماه به کلاس ارتقای قاره ای اعزام خواهند شد.

عضو مجمع خبرگان ورزشی کمیته ملی المپیک در مورد کاندیدا شدنش در پست نایب رییسی نیز، گفت‌: برای نایب رییسی اصلا کاندیدا نخواهم شد، چون استادان من در این جایگاه حضور دارند و این اجازه را به خود نمی‌دهم و برای پست‌های دیگر نیز نمی دانم و هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. ممکن است که این اتفاق رخ دهد.

5

slides

گزارش

حاشیه نشینی گوشواره ای ناموزون بر گوش شهرها

IMAGE حاشیه نشینی به عنوان چالش جدی، برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به ویژه زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار را...
ادامه مطلب...

دخانیات شایع‌ترین عامل مرگ قابل پیشگیری در جهان است

IMAGE رییس بیست و هفتمین كنگره جامعه پزشكان متخصص داخلی گفت: 30 درصد از مرگ‌های ناشی از سرطان، 90 درصد سرطان‌های ریه،...
ادامه مطلب...

روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند

IMAGE علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از روشن شدن مشعل گاز در شهر زاهدان با حضور رئیس جمهور در 10 اسفند...
ادامه مطلب...

جدیدترین اخبار

گزارش تصويري